Holownik Szczecin


Dzieję się tak między innymi dzięki odpowiedniemu zaopatrzeniu firmy w odpowiednią i różnorodną flotę. Nastawienie na klienta to główny czynnik działania firmy. Zajmujemy się również przeładunkiem towaru na drodze, włącznie z organizacją pojazdu zastępczego, który przetransportuje ładunek w miejsce wskazane przez klienta. Firma posiada w ofercie również możliwość skorzystania z napraw na drodze, jak wymiana koła. W zakres naszych usług wchodzą również eliminacje drobnych awarii oraz wymiana uszkodzonych części. Wykonujemy także drobne naprawy na miejscu zdarzenia (jak: wymiana kół, dowóz paliwa, awaryjne otwieranie). Kierowcy lawety przed przystąpieniem do czynności zabezpieczą i odpowiednio oznaczą okolicę zdarzenia. Aby usprawnić holowanie, przed rozpoczęciem jazdy kierowcy powinni ustalić metody komunikacji - gesty czy mignięcie światłami drogowymi, którymi można zasygnalizować np. konieczność zatrzymania się. Kierujący autem holowanym powinien zwracać szczególną uwagę na linę, aby ta była odpowiednio naprężona i unikając zaplątania się jej między kołami. Przepisy określają także jednoznacznie, że w pojeździe holowanym muszą być sprawne oba układy hamulcowe (przy holu giętkim, za pomocą linki), i przynajmniej jeden z układów podczas holu sztywnego. Powinno się to robić za pomocą sztywnego holu.

Według FCA, samochody marki Jeep i pikapy RAM są popularnymi pojazdami holowanymi na sztywnym holu. Oczywiście połączenie między pojazdami musi zostać rzetelnie sprawdzone. Dzięki nam, nie muszą się Państwo martwić o swoje auto. W przeciwnym razie istnienie prawdopodobieństwo, że auto może uszkodzić się jeszcze bardziej, a nawet jego stan techniczny może być przyczyną wypadku. Firma AUTO Holowanie działa już od ponad 20 lat. Pomoc drogowa Kraków działa bardzo sprawnie od wielu lat na rynku szczecińskim. Pomoc drogowa Szczecin ma czas żeby zająć się każdą awarią. Jeśli taka pomoc drogowa dociera na miejsce zdarzenia z daleka, koszt usługi będzie dużo wyższy, niż gdyby dotarła z bliska. To jedyny sposób, żeby takie auto zabrać z miejsca zdarzenia i przetransportować w inne. Pojawimy się na miejscu zdarzenia w ekspresowym tempie. Dojeżdżamy do Klientów w ekspresowym tempie od przyjęcia zgłoszenia. Dzięki naszej nowoczesnej flocie aut zawsze zjawiamy się na miejscu w ekspresowym tempie.

Tym bardziej zainteresowało nas pytanie: dlaczego kierowcy źle zaparkowanych i odholowanych aut (poza mandatem, który im się słusznie należy) płacą 388 zł zamiast ok. Holowanie, choć z pozoru wydaje się proste, wymaga od kierowcy niemałych umiejętności. To nie u nas, nasi kierowcy cechują się rozwagą i doświadczeniem. Dzięki temu poziom usług świadczonych przez przedsiębiorstwo jest na bardzo wysokim poziomie. Wieloletnie doświadczenie w mechanice samochodowej pozwala zaoferować Państwu najwyższy poziom usług. Jak wiadomo praca na drodze nie należy do najłatwiejszych, a wszelkie awarie samochodowe generują wyższy poziom ryzyka. Warto więc zadbać o to, żeby wszelkie awarie usuwać z dróg sprawnie i relatywnie szybko. Lepiej być przygotowanym już z góry na różnego rodzaju sytuacje życiowe, w tym awarie na drodze. Co warte podkreślenia, usługa laweta Szczecin dedykowana jest również tym osobom, które chcą kupić jakiś rodzaju pojazd w Niemczech i przewieźć go lawetą do Polski. Po niektórych wypadkach nasz samochód nie nadaje się do holowania i potrzebna jest wtedy laweta. Jesteśmy tam, gdzie potrzebna jest pomoc na drodze czy holowanie pojazdu.

Copyright © 2020 Autoholowanie-szczecin.pl